Han Global Hakkında

HAN Global, 2005 yılında Oto Cerrahi Merkezi (OCM) olarak otomobil tamir ve bakım sektöründe adımını atan bir girişimle temellerini atmıştır. Kuruluşundan itibaren hızla büyüyen ve gelişen firma, 10 yıl içerisinde İstanbul'un önde gelen özel servislerinden biri haline gelmiştir.

Geleceğe yönelik bir vizyonla hareket eden HAN Global, 2022 yılında Dr.Luxurycar adı altında üst segment araçlara özel bir bakım ve onarım servisi açarak sektördeki varlığını daha da güçlendirmiştir. Bu adım, şirketin sektördeki lider konumunu pekiştirmeye yönelik önemli bir stratejik hamledir.

HAN Global'in genişleyen faaliyet alanlarından biri de gayrimenkul ve mimarlık sektörüdür. 2023 yılında kurulan HAN Global Gayrimenkul ve Mimarlık Şirketi, şirketin portföyünü çeşitlendirerek büyüme potansiyelini artırmıştır. Bu adım, HAN Global'in sektörler arası iş birliklerine olan açıklığını ve farklı alanlarda da başarılı olma yeteneğini göstermektedir.

Son olarak, 2024 yılında Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakın konumda bir açık otopark şirketi kurularak HAN Global'in hizmet yelpazesi genişlemiştir. Bu adım, şirketin stratejik konumlanmasını ve müşterilere sunulan hizmetlerin çeşitliliğini artırmayı hedeflemektedir.

HAN Global, kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyen, gelişen ve yeniliklere açık bir firma olarak yoluna devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet sunma anlayışını benimseyen HAN Global, gelecekte de sektördeki öncü konumunu korumayı ve daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.

2005
2015
2022-2023
2024
Oto Cerrahi Merkezi

2005 yılında Oto Cerrahi Merkezi (OCM) olarak araç tamir ve bakım onarım şirketini kurduk.

Oto Cerrahi Servisini büyüttük

2005 yılında kurulmuş olan Oto Cerrahi Merkezini 10 yıl içerisinde İstanbulun en büyük özel servisi haline getirdik.

Dr.Luxurycar

2022 yılında Dr.Luxurycar olarak üst segment araçlara özel yeni Araç Bakım ve Onarım Servisi açtık, 2023 yılında HAN Global Gayrimenkul ve mimarlık şirketini kurduk

SAW Park

2024 yılında, Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına yalnızca 5 dakika kadar mesafe uzaklıkta Açık otopark şirketi kurduk.

2005
2015
2022-2023
2024
Hemen Ara WhatsApp